Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használjak?

Mit használjak?

Figyelt kérdés
Az utobbi időben nagyon sok pattanás jön ki az arcomom es mar voltam kozmetikusnal is es csak rosszabb lett azóta,valaki tudna ajánlani valami kenőcsöt vagy valamit ?
2018. jan. 30. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom, zsíros a bőröd.


Nekem az vált be (vagy legalábbis kevesebb pattanásom van), hogy reggel és este szappannal mosom meg az arcom, pl. babaszappannal, csak az a lényeg, hogy ne tusfürdő legyen. Érezni fogod, amikor öblíted le az arcod, hogy már nem csúszik és az tök jó, frissítő érzés. Ezen kívül naponta, miután hazaérek a suliból, használok arctisztító tonikot, végigtörlöm az arcom vattával. Ha érzem, hogy jön egy pattanás és fáj a bőröm, Akneroxid krémmel szoktam bekenni, ez fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatású. Aztán hétvégén szoktam használni valamilyen lehúzható maszkot, ez is szépen tisztítja és puhítja a bőrt, plusz még valami arckrémet, de ezt már csak azért, hogy ne legyen száraz a bőröm. Ezt kb. fél éve csinálom így, nem tökéletes még, de szebb és tisztább a bőröm. Nekem részben a fogamzásgátló cseszte el a bőröm, meg amúgy is hajlamos voltam a pattanásokra.


Remélem, tudtam segíteni. :)

2018. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!