Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinálnak pontosan a...

Mit csinálnak pontosan a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Női vagy férfi dokihoz ajánlottabb menni? és hány éves kortól kötelező? (15, lány)
2008. okt. 27. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azt mondták, hogy amikor a mensi elöszőr megjön már el kell menni. Valaki szerint amikor a szexuális életet elkezdi. Én 19évesen voltam elöször, a párom unszolására, mert nem éreztem szükségét. Persze semmi különös nem történt, de megnyugodtunk, hogy nincs semmi baj.

Én férfinél voltam, van aki azt mondja férfihez kell, van aki nőt ajánl... Anyum pl nőhöz járt mindig. Én valahogy inkább férfit tudnék elképzelni, ő objektívebben tud szerintem dönteni.

2008. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Jajj idő elöttelküldtem.

Szóval bemész és elöszőr beszélget veled. Megkérdi az utolsó mensidet, hogy miért jöttél, van e valami panaszod, szedsz e tablettát, van e partnered (ez azért fotnos, mert úgy vizsgál meg, mármint itt arról van szó, hogy szűz vagy-e még). Utánna elküld levetközni deréktól lefelé, majd felülsz a székbe és ott vizsgálgat. Ez egyáltalán nem fájdalmas, én még kellemetlennek sem éreztem. AZ ujjával is begyúl és megtapintgat, vesz le kenetet, ami kicsit furi érzés és utánna picit vérezni fogsz és ha szűz vagy akkor hason keresztül csinálja az ultrahangot, ha nem akkor meg benyúl egy bigyóval.

Hát ennyi :)

2008. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

...és a végén még megkérdezi, hogy akarsz e tablettát, ls velem aláírattak egy papírt, a vizsgálatról. A rákszűrésről pedig késöbb tudsz tájékozósni.

Amit leírtam az sztk-s doki volt.

2008. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen szűz vagyok... de nincs semmi panaszom:) csak kíváncsi voltam..uhh de tényleg benyúl hú hát ez nekem nagyon kellemetlenül érintene..nem lehete csak úgy hogy egy ultrahan? köszi aválaszokat:()
2008. okt. 27. 09:50
 5/7 A kérdező kommentje:
engem* ultrahang*
2008. okt. 27. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász általában hüvelyi uh-t csinál, ha sima vizsgálatra mész, mert meg kell néznie a petefészkek, a méh, és a méhnyálkahártya méretét. Ez pedig hüvelyi uh-n át látszik a legjobban. Ehhez pedig kitágít egy kacsával, és bedugja az optikával rendelkező kisbigyót. Egyébként mikroszkóppal is benéznek, ez nagyon fontos, mert így látják, hogy van e a méhszájodon, vagy a méhnyakadon valami hámsérülés. Nem passzióból csinálják. Nem kezdhetsz el nyavalyogni, hogy nem lehetne csak hasi uh??? Ezek komoly dolgok. És, egyébként, ha élsz nemi életet, évente kell menni rákszűrésre, ami nagyon nagyon fontos, mert életet menthet!!!!
2008. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem 15 évesen még ne stresszeld ezen magad. Ha nincs partnered, és problémád sem, akkor még ráérsz elmenni. Egyébként az első vizsgálaton minden nő kellemetlenül érzi magát... én azzal nyugtattam magam, hogy neki ez a foglalkozása, napi szinten is rengeteg nőt vizsgál, úgyhogy csak én érzem furinak.

Az meg hogy női vagy férfi dokit választasz, az csak tőled függ, hogy neked melyik a szimpatikusabb. Nekem inkább a férfi orvos a nyerő.

2008. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!