Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék, de még nem...

Babát szeretnék, de még nem voltam nőgyógyásznál! Mit csinálnak az első vizsgálaton? A tüszőrepedést is megnézi az orvos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok, és babát szeretnénk a párommal, nőgyógyásznál még nem voltam egyszer sem. E-vitamint és folsavat most kezdtem el szedni.
2010. máj. 14. 12:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
áprilisban 5.én jött meg a mensim. 5 napig tartott. Kétnaponta együtt voltunk mégsem sikerült a baba. ciklusom közepe felé érzékenyebb volt a baloldali petefészkem, pár napig tartott. általában minden hónap elején úgyan azon a napon jön meg, de most majdnem egy hetet késett és íszonyú fájdalmasan jött meg. Fájdalom csillapító nélkül ki sem bírtam volna. Két tesztem is negatív lett.
2010. máj. 14. 12:13
 2/12 anonim ***** válasza:
Megnézi a méhed, csinál egy rákszűrést.Másra nincs is szükség
2010. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most újra megpróbáljuk, ezért kezdtem el szedni a folsavat és az E-vitamint. Viszont ovu tesztet is fogok venni.
2010. máj. 14. 12:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Istenem ,ne a nogyogyaszhoz menj hanem a paroddal bujj ossze ha babat akarsz.Majd ha nem sikerul akkor raersz orvostol orvosig menni.
2010. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előszőr inkább menj el dokihoz, már rTAPINT, ÉS ESETLEG CSINÁL HÜVELYI UH-T.ég el kellett volna menned. MÉG AZ ELSŐ EGYÜTTLÉT ELŐTT, ÉS UTÁNA ÉVENTE ILLENE. rÁKSZŰRÉS, MEG
2010. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sajnos elsőre nem sikerült , pedig sokszor voltunk együtt. Késett majdnem egy hetet , teszt negatív , megjött. Most vagyok a ciklusom 4. napján.
2010. máj. 14. 12:19
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Folsavat minek kell szedni?

Ne parázz, ne gyógyszerekkel tömd magad hanem szeretkezz :)

A legtöbb nőnek aki babát akar nem jön össze az első 1-2 alkalmommal

2010. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyira aggodalmaskodsz hogy a sok stressz miatt nem fogjátok tudni összehozni a babát.
2010. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném a babát. Lehet,h az volt a baj,h nagyon akartam,h sikerüljön és mindig azon agyaltam. Nem tudom. Remélem most majd sikerül.
2010. máj. 14. 12:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 év rendszeres próbálkozás után nem sikerül akkor majd rááérsz aggódni!
2010. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!