Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet már megint?...

Ez mitől lehet már megint? Ég, viszket a nemiszervem.

Figyelt kérdés
2-3 hete kb. rettenetesen fájt a nemiszervem,be volt dagadva,viszketett,csípett,kibirhatatlan volt,és mivel sürgősen szereznem kellett rá valamit,a patikában ajánlottak baktérium+gombaölő hüvelykúpot,amit el is használtam.Utána megjött a menzeszem,és semmi bajom nem volt,menzi után pedig ismét sűrű krémes folyásom van,viszket,és fel van dagadva a nemiszervem,kicsit piros. Azóta,amikor nem volt semmi bajom,lefeküdtem a barátommal is,de neki semmi gondja nem volt. Csak a jövőhéten tudok elmenni nőgyógyászhoz,mivel amikor én befejezem a sulit,ő már nem dolgozik,házi orvosom pedig nem tudott rajta segíteni.Pedig azt hittem,hogy a hüvelykúpoktól végre elmúlik. A nőgyógyásztól megkérdezhetem,hogy a pasinak kell-e valamit szedni,ha esetleg ő visszafertőzött volna?
2018. jan. 31. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A venynelkuli kupok, kenocsok nem ernek semmit. Legalabbis nalam nem hozott valtozast.

Azzal akit a doki irt fel, 2 nap alatt meggyogyultam.

Persze, kerdezd is meg. Lehet ir fel neki is valamit, talan szajon at beveheto gyogyszert.

2018. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy visszafertőzött. A férfiaknál általában nem jár semmiféle tünettel, de attól még ö is beteg lehet, te meg elkapod. Akkor is ha például hüvelygomba.

Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, ne kezelgesd otthon magad. Azt is említsd meg, hogy volt köztetek szex és hogy ez a gyanúd. Ha a barátod nem lesz kezelve, akkor újra és újra el fogod kapni.

A kezelés végéig ne szeretkezzetek, de ezt az orvos is nagy eséllyel el fogja mondani.

Jobbulást!

2018. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ha gumival vagyunk együtt,minden esetben visszafertőzhet?
2018. jan. 31. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Alap lenne, hogy ő is kezelteti magát. A pasiknál ritkán mutatkozik tünet.
2018. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kúpot vagy krémet kaptok az sértheti az óvszer anyagát. Csak kibírtok pár hetet szex nélkül. Betegek vagytok. Fájna is neked így, hidd el.
2018. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!