Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrákkal diagnosztizáltak...

Méhnyakrákkal diagnosztizáltakhoz lehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 51 éves vagyok, nemrégiben jártam a nőgyógyásznál szokatlanul sok folyás miatt. Se (véres) színe, se szaga nem volt, csak szokatlanul sok. A nőgyógyász ránézésre méhnyakrákot állapított meg, így beutaltak szakorvosi vizsgálatra. A napokban meg is vizsgáltak, ránézésre valóban annak tűnik, de majd csak 2 hét múlva a szövettan (már levették) és az MRI után fogom tudni pontosan, hogy mi is ez. Eléggé magam alatt vagyok, bár tudom, hogy pozitívan kéne hozzáállnom. Más tünetem nincs, semmim nem fáj, vérzés sem volt.

Ti mit gondoltok, van esetleg tapasztalatotok (sajnos) ilyen téren? Köszönöm!



2018. jan. 31. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A folyás az egyetlen tüneted?Mióta van?Mikor voltál utoljára dokinál?Ezek szerint tavaly nem vettek le citológiát?
2018. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez az egyetlen tünetem. Nem vagyok rá büszke, de évek óta nem voltam dokinál sajnos.
2018. jan. 31. 18:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, és pár hete van ez a tünet.
2018. jan. 31. 18:15
 4/9 anonim válasza:
Szia! Kiderült valami a szövettani típussal kapcsolatban? Javaslom hogy jelentkezz a Facebookon a HPV/Méhnyakrák segítők csoportba,innét tovább irányítanak majd a titkos Mályvavirág csoportba, ahol méhnyakrákkal küzdő sorstársak segítik egymást! 🌺
2018. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az első szövettan negatív lett 3 minta alapján, de MRI-n látott valamit talán a doki az egyik ágyéki nyirokcsomón, úgyhogy újra biopszia és CT. Egy hét múlva lesz eredmény. De nagyon szeretném azt hinni, hogyha valami baj lenne az már az első biopszián is látszott volna és nem csak simán rosszul vettek akkor mintát...vagy nem tudom.
2018. febr. 23. 04:49
 6/9 anonim válasza:
Reméljük, hogy egy gyulladás vagy valami hegesedés az ami ott látszik! Nagyon szorítok!🙏🏻
2018. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi lett végül?


Rendben volt a második eredménye is?

2018. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, rendben! :) Köszi a kommenteket!
2018. ápr. 28. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
További jó egészséget!
2018. ápr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!