Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akit méhnyakrákkal diagnosztiz...

Akit méhnyakrákkal diagnosztizáltak, volt valami tünete vagy csak a cytológia mutatta ki, hogy baj van?

Figyelt kérdés

Ma reggel voltam levetetni a rákszűrést. Évente járok, eddig P3 vagy P2 szokott lenni. P3 esetén 2 hónappal később ismételni szokták a cytológiát, akkor magától mindig P2 lesz az újabb eredmény.

Most azért izgulok, mert romlott hús szagú, sárgás folyásom van, ami néha enyhén véres, amolyan húslé-szerű. 2015 szeptember végi rákszűrésem egyébként P2 lett és a doki is csak annyit mondott, hogy meglátjuk, de olvastam, hogy méhnyakrák tünete az ilyen jellegű folyás. Más tünetem egyébként nincs, nem fáj az együttlét, nem vérzek utána.



2016. nov. 3. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de ez a folyàs nem hangzik jól.Főleg hoigy romlott húa szaga van és húslészerü.. Nekem méhtestràkom volt 2éve,elhúzódó menstruàció,és erős folyàs volt a tünete.Amit meg se àlmodtam volna hogy méhtestràk okoz.Mennyi idős vagy?
2016. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Sajnálom a méhtestrákot, rettenetes még olvasni is. :(

Én 28 leszek.

2016. nov. 6. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére időben kiderült,igy kezelés nélkül megúsztam úgy néz ki.Nagyműtét viszont kellett.A lényeg ha baj van ,még udőben kiderül kezelhető!Kivànom hogy ne legyen fond.
2016. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Megkaptad a szures eredmenyet?
2016. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, megkaptam, P2 lett, nem találtak semmi baktériumot sem. Most ismételtük meg a kenetet (csak bacikra, kórokozókra), de megint negatív. Ultrahangon is voltam, semmit sem találtak. Kell majd mennem hormonvizsgálatra, mert időnként vissza-visszajön a húslé-szerű folyás (vérzés?). De nem méhnyakrák, legalább ezt tudjuk.

2016. dec. 14. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor a méhben is okozhatja valami,egy tükrözést nem csinálnak?
2016. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!