Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas ovulációval szüksége...

Fájdalmas ovulációval szükséges orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Szülés óta van ez nálam, hogy ovukor hasszúrkát tapasztalok, ezzel igy nem is volt gondom, de az utóbbi 2 hónapban már nem fél napos hasszúrkát érzek, hanem 3-4napig tartó tompa alhasi fájdalmat...aztán, ha megvolt az ovu, elmúlik ez a fájdalom
2018. jan. 31. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez külön elmenned a dokihoz. Ha majd mész rákszűrésre, vagy más miatt, megemlítheted neki. Nekem egy életen át így zajlott fájdalommal.
2018. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a masodik szulesem ota van pont ugyanez! Ugy 3 napig tart es neha rem rossz erzes. Valakinek ilyen a peteeres egesz eleteben fuggetlenul attol hogy szult-e vagy sem.
2018. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ilyen problemam van, pedig nem szultem. En jovo heten megyek dokihoz, legalabbis szeretnek eljutni, meg nem tudom hogy fer bele. Csak velemenyem szerint nem megoldas hogy fajdalomcsillapitoval tomom magam, mert egyreszt van hogy nem segit, illetve tonkreteszi a gyomrot, majat stb
2018. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!