Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a cikluson. Mit...

Rendszertelen a cikluson. Mit tehetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Összevissza jön meg a menszeszem. Valakinek van valami ötlete hogy lehetne helyreállítani?

Fogamzasgatlot nem akarok szedni..


2018. febr. 1. 12:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Először is, koszonom hogy kiszamoltad neked, igazából én akárhogy osztottam szoroztam sosem tudtam kiigazodni...

Másodszor ez nem gond hogy ilyen hosszú nekem? Másnak i van vajon ilyen?:)

2018. febr. 1. 14:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, 21-45 nap között normális a ciklus hossza. Szerintem eddig rosszul számoltad, mert az egyik kommentedben azt írtad, hogy késett 28 napot. De ha 42 nappal számolunk, egyik ciklus sem késett 28 napot az előzőhöz képest. A menstruáció első napja egyben a ciklus első napja is. Így számold mindig a ciklust, akkor elméletileg nálad is ugyanezek a számok jönnek ki. Egy nőgyógyásztól megkérdezheted, gond-e ez a hosszú 42 napos ciklus, de szerintem ő sem fog problémát csinálni belőle. Erre fogamzásgátlót semmiképp se szedj (mivel pontos a ciklusod, nincs is értelme). A fogamzásgátló kikapcsolja ezt a ciklust, és egy 28 napos mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. Ha védekezés miatt akarsz szedni, az más. De a ciklus pontosítása miatt felesleges. Nézd a jó oldalát. Míg más már két alkalommal is menstruált, te addig csak egyszer. :D
2018. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van okostelefonod, akkor menj fel az áruházba, és írd be, hogy periódusnaptár. Kijön több féle. Az nagyon jó, aminek egy kis rózsaszín könyv az ikonja, virággal a fedőlapján. Kiszámolja neked, hogy mikor kell megjönnie, és vezeti a statisztikákat, hogy melyik ciklusod milyen hosszú. Hatalmas segítség. Visszamenőleg is felviheted bele a dátumokat, és akkor visszamenőleg is számol helyetted.
2018. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!