Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen panasszal milyen orvosho...

Ilyen panasszal milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Régebben előfordult, hogy fájt a vizelés, de nem úgy, mint amikor felfázás miatt fáj. Elmentem vizeletvizsgalatra többször is es minden negativ lett, semmilyen gyógyszert nem kaptam es magatol el is múlt a tünet egy ket nap alatt. Ez egyre gyakrabban történt. Kb egy honapja megint elmentem vizeletvizsgalatra, ami mar azt mutatta ki hogy vesehomokom van. Erre sem kaptam semmit, csak azt hogy sokat igyak. Most fura, enyhen kellemetlen erzes a vizelés. Kedden jött meg, es aznap nem volt nálam sem betét sem tampon sem pénz, ezert WC papírt használtam (nagyon keveset menstrualok ezert nem volt probléma) viszont azota viszketek lent, de csak neha. Nagyon irritált most a bőr, szerintem a WC papír miatt. Most megneztem magam a kis tukrommel, es mintha dudorok lennenek a húgycsőnyílásom körül. Lehet nem csak vesehomokom van? Valamint ág egesz területen égő érzést érzek ha megérintem. Orvoshoz majd csak a menszeszem után fogok tudni menni, de mihez kene mennem? Nem nőgyógyászhoz, az tuti.
2018. febr. 1. 23:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Ha esetleg kép segítene, itt van egy :


[link]


Próbáltam úgy csinálni, hogy csak az látszódjon.

2018. febr. 2. 00:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj először, mesélj neki ezekről a dolgokról, részletesen el, mindent. Fog adni beutalót nephrológiára, urológiára, bőr nemi beteg gondozóba, UH-ra ...
2018. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idos vagy?

Mivel a korzeti doki tobbszor elkuldott, en megiscsak elmennek a nogyogyaszhoz, es 1.megmutatnam a jelenlegi allapotot 2.elmondanam, hogy a vizeleskor milyen panaszaim vannak (es a vesehomokot is).

Valoszinuleg megvizsgal, es vagy tovabb kuld ultrahangra (okozhat nogyogyaszati problema is vizelesi zavarokat), vagy elzavar egy urulogushoz.

En korzeti orvost valtanek.

2018. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vesehomokkal NEM nőgyógyászhoz kell menni, hanem urológushoz :)
2018. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznal nagyjabol egy honapja voltam, mert szex közben felsertettem a bort es a biztonság kedvéért elmentem. O ott azt mondta semmit nem lat ami komoly lenne, magatol be fog gyógyulni (meg is történt) es azt is mondta hogy a veseim tiszták. Aztan megis homok van bennük szoval En nem ertem, de mindegy. O tudja. De rendben, Jovohet folyamán visszamegyek az orvoshoz akkor. Koszonom.
2018. febr. 2. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nőgyógyászhoz menj és urológushoz. Valami van is ott olyan mintha hólyag lenne. Lehet van valami fetőzésed, sőt biztos.
2018. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!