Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve menstruálok kb nem...

Fél éve menstruálok kb nem mondtam el anyámnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
fél éve menstruálok és anyunak nem mondtam el és most amikor nem voltam itthon belenyúlt a szekrényembe és megtalálta a betéteket hogy magyarázzam el neki ezt az egészet most nincs itthon de 2 óra múlva már itthon lesz segítsetek könyörgöm mit mondjak neki??????????????,

2018. febr. 3. 16:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
"anyám, én már menstruálok"
2018. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen idegeskedni? Megmondod hogy megjött. Teljesen természetes. Én nem értem minek kell ilyet is eltitkolni. Ha ebben nem tudsz őszinte lenni vele akkor képzelem más témában mennyire vagy az..
2018. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
És büszke lesz ràd! ;)
2018. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

Anno én 1,5 évig titkoltam előle, de aztán lebuktam. Azt hitte, hogy aznap jött meg és nagyon örült én meg úgy tettem, hogy jaj hát igen. A mai napig nem tudja, hogy nekem mikor jött meg valójában (13 évesen). Amúgy azért nem mondtam el neki, mert aznap pont nagyon összevesztem vele. Bőgve ültem az udvaron és egyszer csak azon kaptam magam, hogy véres a nadrágom. Akkor még jobban elkezdtem sirni, hogy miért pont most??? Na mind1. Szereztem betétet, aztán annyiba maradt..

Nem ismerem Anyukád, igy nem tudom, hogy miként reagálja majd le, de szerintem ne félj. Ha mégis, akkor nem feltétlenül mondanám el neki, hogy már fél éve van..Simán elintézném annyival, hogy most jött meg, de nem szóltál, mert tudtad, hogy mi a teendő.

2018. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

#15 Dettó, bár én nem vesztem össze vele, simán csak nem mondtam el... Nehogy valaki megkérdezze, miért nem. Egyszerűen csak nem. Aztán lebuktam, tök meg volt sértődve rajta (ő is úgy tudta, hogy az első alkalommal buktam le).


Később rendeztük a dolgokat, és nagyon szoros kapcsolatunk lett, de 11-12 évesen szerintem valami életkori sajátosság lehet ez a titkolózás.


Kérdező lánynak: nyugodtan mondd el neki, csak örülni fog :)

2018. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok szegényt! Egy kislány, és ha a családjában nem beszélnek nyíltan ilyesmiről, akkor lehet, hogy tényleg fél elmondani. Kedves kérdező! Ez nem olyan dolog, amit szégyellni kell, anyukád nem fog haragudni, mert természetes dologról van szó! Ez nem olyan dolog, amiről tehetsz.
2018. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat csak még nagyon félek mert nincs itthon és mit fog szólni
2018. febr. 3. 17:16
 18/26 anonim válasza:
100%

Én sem mertem elmondani ,nekem 12 évesen jött meg anyám úgy tudja h 13. Akk sem akartam megmondani de muszaj volt mert az ágyam is olyan volt meg a pizsim is ,úgy tudja az volt az első. Akkor magyarázott mindent a menzeszről ,amit amugy mar tudtam de csendben hallgattam őt

15,5 /L

2018. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet anyudnak nem fog jólesni,hogy nem mondtad el,de nem hinném,hogy nagyon haragudna miatta.Azt meg nem muszáj tudnia,hogy mióta menstruálsz.Akár azt is mondhatod,hogy még nem jött meg,csak vettél betétet,hogy legyen,ha majd kell.
2018. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne titkolózz anyukád előtt. Elég baj, hogy ő nem kérdezett rá még eddig. Nem lehet jó a kapcsolatotok. Most te komolyan azt gondolod, hogy ez valami bűnös dolog, amit nem szabad elmondani anyukádnak? Érdekesek a mai lányok, mert többeknek van ilyen problémája.
2018. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!