Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve menstruálok kb nem...

Fél éve menstruálok kb nem mondtam el anyámnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
fél éve menstruálok és anyunak nem mondtam el és most amikor nem voltam itthon belenyúlt a szekrényembe és megtalálta a betéteket hogy magyarázzam el neki ezt az egészet most nincs itthon de 2 óra múlva már itthon lesz segítsetek könyörgöm mit mondjak neki??????????????,

2018. febr. 3. 16:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
na mi volt?
2018. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
hú túl vagyok a dolgon csak rákérdezett amikor hazajött hogy mióta menstruálok azt mondtam neki 1 hete jött meg jobb ez így hogy ezt mondtam mert azért már több mint fél éve nem mondtam el neki
2018. febr. 3. 20:19
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted. akkor ezen is túl vagy
2018. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tettem volna a helyedben.


Amúgy, hogy lehet, hogy valaki nem veszi észre, ha a gyereke menstruál? Betétet gondolom kidobtad, azt nem vette észre a kukában?

2018. febr. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
nem dobtam ki a betéteket csak egyszer mentem el a nagykonténerekbe amikor már nagyon sok volt betétből aztán újra gyűltek
2018. febr. 4. 09:09
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod hogy ez baromi veszélyes? Komolyan gyűjtögetted a használt betéteket? Nem volt büdös? Ezentúl dobd inkább a szemetesbe...
2018. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!