Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció előszele vagy...

A menstruáció előszele vagy valami más lehet a háttérben? (Rózsaszín folyas) 18 l

Figyelt kérdés
Az előző havim előtt kb öt nappal elkezdtem barnazni,vagy nem is tudom olyan volt mint amikor meg jön és az első nap még nagyon nagyon gyenge,csak öt napig tartott.Aztan rendesen megjött.Negy nap múlva kell mengjonnie elvileg,de már két napja megint ilyen rózsaszín vagy halvány véres folyasom van.Nem egyfolytában,csak néha.Mitol lehet? Elek szexuális életet,de mindig övezettel védekezünk. Ezen a honapon és az előzőn kívül még nem tapasztaltam ilyet,hogy ennyivel korábban jelentkezne a mesno előtt ez a fura pecsetelos vérzés,max egy vagy két nappal.

2018. febr. 4. 01:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehezen megmondható,hogy pontosan mi ez, mert nem ugyanúgy működik mindenkinek a menstruáció. Épp ezérr javaslom, hogy menj el az orvosodhoz. És ne kezdj el parázni, de azért fő a biztonság :)
2018. febr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!