Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi ultrahang kimutatja a...

Hüvelyi ultrahang kimutatja a szüzesség elvesztését?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem látnok a gép. A szűzhártya állapota (anatómia-biológia) és a szüzesség (mint fogalom) eleve nem függ össze, így egyikből nem is következik a másik. Amíg ezzel nem vagy tisztában, lehetőleg ne szexelj.
2018. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az eszköz akadálytalanul befér, ezért aki csinálja az fogja tudni, hogy nem vagy már szűz. Lehet meg is kérdezik előtte.
2018. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha szűz vagy eleve nem csinálnak ilyet hanem végbélen keresztül ultrahangoznak meg
2018. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ultrahangoznak végbélen keresztül.

Hason keresztül csinálják, ha szűz vagy még. És előtte meg szokták kérdezni.

2018. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim amikor szuz voltam, hogy huvelyen keresztul nem vizsgal, sot egyatalan ameddig nem szukseges. Mintat kis palcaval is tud menni, de nem nyul hozzad, csak indokolt esetben. Gondolom az uh is hasonloan van, nyilvan eloszor megprobalkozik a hasival, hiaba nem az lenne a celszerubb, es ha azzal nem latja eleg jol akkor jon a huvelyi. De ugy tudom ehhez komoly problemanak kell lennie, viszont vegbelen keresztul biztos nem fog vizsgalni. (Lehet kerni a huvelyi vizsgalatot ha vegbelen keresztul akarna, sajat beleegyezeseddel csinalhatja)
2018. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!