Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában álmatlanul hánykol&...

Mostanában álmatlanul hánykolòdom éjjelente, vajon a fogyòkúra miatt?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok, jelenleg 68 kilò, de szeretnèk úgy 10 kilòtòl megszabadulni ezért 1 hònapja diétába és mozgásba kezdtem, napi fél òra kocogás 30-60 perc aerobik, napi 1200 körüli kalòriabevitel. Az utòbbi héten viszont nem tudok aludni, fáradt vagyok de csak hánykolòdom, òránként felébredem. Okozhatja ezt az életmòdváltás? Vagy csak a ciklusommal van kapcsolatban? Régebben is volt ilyesmi a menzeszem körül de már régòta nem jelentkezett
2018. febr. 6. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Az aktív mozgás, és kevés kalóriabevitel okozhatja. Kellene szedned B vitamin komplexet olyat, amelyik szerves magnéziumot is tartalmaz. Vegyél magadnak citromfű teát is, és napi 3 bögrével igyál meg belőle! Ezek fognak segíteni az alvásban.
2018. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!