Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt hogy vizsgál...

Menstruáció alatt hogy vizsgálnak meg?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hete folyamatosan menstruálok, fáj is a hasam, holnao megyek dokihoz. Mondta hogy nem baj hogy megvan, szerinte így jobban meg tudja állapítani a bajt. Nagyon félek, hogy lesz. Semmit se akarok összevérezni, a tampont mikor vegyem ki, mielőtt felültem a székbe, vagy mi? Ilyen esetben mely vizsgálatokra számíthatok?
2018. febr. 6. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Pedig véres lesz minden
2018. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Tampon helyett kivételesen használj betétet. A bugyit pedig már tényleg csak akkor veszed le, ha a vizsgálat következik.

Egyébként a doki számítani fog erre egyrészt, lesz alattad törülköző vagy papírtörlő, másrészt pedig egy-két perc alatt nem fogsz elcsöpögni, zuhanyzásnál is ritka, hogy a követ összevérezd, ha nem ácsorogsz meg mászkálsz fél órát, miután levetkőztél. :)


Bár a doki is szokott adni papírtörlőt, de legyen nálad nedves törlő, hogy kellően komfortosan öltözhess fel.

2018. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor vittem egy kis nejlonzacskót és a vetkőző fülkében vettem ki a tampont és abba tettem. A többin ne aggódj, pláne ha a doki mondta, hogy menj nyugodtan. Majd ad a vizsgálat végén papírtörlőt, hogy megtörölhesd magad. Te meg vigyél magaddal betétet esetleg nedves törlőkendőt, hogy biztos ne kend össze a ruhád. Én is voltam már így....no para.
2018. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!