Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba vagy felfazas? Bovlent

Gomba vagy felfazas? Bovlent

Figyelt kérdés

Oké tudom menjek orvoshoz... nincs tb.m csak márciustol lesz hosszu most nem fogom leírni...Hazi orvos írt fel antibiotikumot de nem tudom hogy fog-e használni mivel hozatni kell a gyogyszert csak jovoheten lesz...

Szoval a gondom a következő... van pisilés ingerem de nem annyira durva vagy is mikor hogy... estére a legrosszabb most is kb sírhatnekom van olyan rossz ahj:(. Felfázásnál nektek is faj a huvelytol csiklóig egy vonalba? nekem az egeszbe ez a legrosszabb ez a rossz közérzet emiatt... csíp ahogy pisilek és csiklom is nagyon fáj ha tehetném egesznap wc.n ülnek:(

tettem lábam közé meleg vizes palackot...de ideiglenesen jól jön. Fürdeni nem tudok mivel zuhanyunk van 1percig engedtem rá meleget... Családi házban lakunk hagyni kell mindenkinek melegvizet... Ti mivel csökkentitek az ilyen tuneteket?:( Gondoltam arra h is lehet h gomba???



2018. febr. 7. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmel, mert a háziorvosi ellátáshoz ugyanúgy kell TB, mint a szakrendelőben!

Ha a háziorvos ellátott, akkor VAN TB-d, és akkor más szakorvos is ellát!


Vegyél indikátort vizes oldatokhoz, kend rá a hüvelyváladákot, és nézd meg, mennyi a PH. Neten fent van, mennyi az egészséges hüvely PH, és hogy ha attól alacsonyabb, akkor gombás, ha annál magasabb, akkor bakteriális irányba tolódott el a hüvelyváladék összetétele.

2018. febr. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

pici faluban lakunk 300fővel mindenki ismer mindenkit az orvosi rendelő egy családi ház nem tudom hogy mondjam de itt mindenki közvetlen a másikkal, mutatta a monitoron hogy piros a lámpa, 3honapja jött levél hogy elvagyok maradva a tb-vel befizetni meg csak márciusban tudom... lényegtelen...


ezt a tesztet hol lehet venni?

2018. febr. 7. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Google:

[link]

2018. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!