Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 hetes kismama vagyok és...

22 hetes kismama vagyok és fáj ha pisilek, kinek volt hasonló?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 17:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A leírás le maradt bocsánat...

Szóval az történik ha megmosom vagy esetleg együtt vagyunk a párommal utána iszonyúan ég oda lent és csíp a pisilés is.

Voltam orvosnál. Vizeletet kért negatívok lettek a tesztek. Irt azért Zinnatot amit be is szedtem de nem lett jobb. Hiába mondom a dokinak azt mondja pedig felfázás kelett legyen. De érzem hogy ez más.. és nem is gombás fertőzés. Esetleg valami húgyuti fertőzés amit nem mutat ki a vizelet ?

Valakinek volt hasonló ? Már meg őrülők... se ülni se járni se feküdni nem jó. Segítsetek kérlek kihez forduljak..

22 hetes kismama vagyok és aggódom a banánért.

2018. jan. 23. 17:53
 2/11 A kérdező kommentje:
*babámért
2018. jan. 23. 17:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál is voltál? Lehet, hogy hüvelyi fertőzés. Érdemes lenne kenetet venni.
2018. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Holnap megyek a magánrendelésre ahová mindig járok. De már azon gondolkozom hogy még ma be megyek a kórházba mert most is iszonyúan fáj.

A kenet eredményére mennyit kel várni? :(

2018. jan. 23. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:

3-4 nap, de általában addig is adnak valamit ami enyhíti a tüneteket.

Nem rosszindulatból, de szerintem elhajtanak a kórházból ha most mész. Próbálj meg kamillás ülőfürdőt venni, esetleg csinálj egy főzetet amivel tudsz borogatást/lemosást csinálni. Ez átmenetileg enyhíti a tüneteket, hogy kibírd holnapig.

Sajnálom, tudom milyen kellemetlen tud ez lenni.

2018. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem hiszem el hogy ha negatív a vizelet nem jut eszükbe maguktól valami más megoldás.... őrület.. sírás kerülget már.
2018. jan. 23. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Voltál azóta orvosnál?
2018. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia. Most jobb lett.

Voltam vett kenet mintát ami ek várjuk az eredményét.

Azt mondt a sok gyümölcs miatt változhatott a hüvelyemben a ph érték ezért kicsit vegyek vissza a gyümölcsökből ea a levekből.

Illetve a tusfürdőm is lehet a bűnös. Most nem eszek töménytelen mennyiségű gyümölcsöt. Vizet iszom és a tusfürdőm le váltottam a patikában kapható adalékmentes fürdőkrémre. Úgy néz ki segít! 😀

2018. jan. 25. 15:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülök, vigyázz magadra! Boldog babavárást!
2018. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Újra ugyan az... 😏😏😏

Köszi azért 😊

2018. jan. 26. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!