Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy a menstruaci...

Miért van az hogy a menstruacio 2-3dik napjában mar faj felrakni és kivenni a tampont?

Figyelt kérdés

Szóval 15 vagyok és szűz

Általában pont emiatt hogy faj mar a második nap (ha nem is a másodikon de a harmadikon mar biztos) a felrakas

Első nap nem....akkor könnyű

Utána mar van hogy felrakom és egy ideig az is faj (nem nagyon de csip) de aztán elmúlik ahogy megtellik

Jobban szeretem a tampont de amiatt muszáj vagyok betétet használni pedig azzal át is azok

Bocsi ha osszeszedetlen voltam, vagy helyesírási hibákat vetettem. Nem néztem át az írásom

Szóval ha valaki tudna valami tampont ami nem okoz ilyet vagy valami tanácsot tud adni annak halas lennék :)



2018. febr. 8. 20:15
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem jó a tampon mérete vagy túl korán veszed ki az előzőt.
2018. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Betétet használj, ha érzékeny a bőröd.
2018. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Használj minit, vagy próbálj olyat ami applikátoros, mert a huvely magaba szivja a nedvesseget, a normal folyasodat is beszivja, azert fajhat. Sokan mondjak itt az intimkelyhet, szerintem is egy baromi jo cucc, nekem is van, szuzkent kezdtem el hasznalni, csak jo meret kell, azzal egyszerubb. Egyebkent ha csip amikor felrakod az lehetseges valamilyen gomba/fertozes jele, azaz abbol is adodhatnak a fajdalmak. Lehet erdemes lenne elmenni egy nogyogyaszhoz.
2018. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy csip

Nem tudom hogy magyarázzam meg

Nem is viszket vagy hasonlók

Csak mintha kihorzsolta volna a huvelyemet

De nem értem miért mivel amikor megjött (az elején 12-3evesen) nem volt ilyen

Amúgy minit használok

Intim helyhet meg szívesen kirpbalnek csak kapok zsebpénzt és apámmal sem vagyok jó viszonyban hogy csak úgy kérjek tőle pár ezret

De ha tudok majd veszek egy olyat

Sok jót mondanak róla :)

Köszi a tanácsokat :)

2018. febr. 8. 22:07
 5/8 A kérdező kommentje:
*csak nem kapok zsebpénzt
2018. febr. 8. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért megy nehezen mert nincs elég vér. Ne erőltesd mert felsérted a nyálkahártyát aztán utána szenvedhetsz.
2018. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Valószínűleg azokon a napokon már nem elég erős a vérzésed. Így a tampon a felhelyezés körben nem tud eléggé csúszni a véren, és felsérti a hüvelyed falát. Ha még nincs tele, de te eltávolítod, akkor szintén felsérti a hüvelyfalat.


Milyen tampont használsz? Az OB-nek van silk touch borítású tamponja, ami könnyebben csúszik. Azt javaslom, hogy próbáld ki azt is. Én is azt használom, és tényleg könnyebb felhelyezni.

2018. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontok, használj pontokat! Azért van!
2018. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!