Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati problémák. Volt...

Nőgyógyászati problémák. Volt már bárki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
17 éves koromban cisztát diagnosztizáltak a petefészkemen. E miatt ki kellett hagynom egy spanyolországi utat, ugyanis elkezdem vérezni és laparoszkóposan megműtöttek. Az orvos azt mondta minden rendben ment és kicsi az esélye hogy újra kialakulna, azt mondta cisztára nincs gyógyszer nem tud mit tenni, leszívni meg csak 8 centi fölött lehet, de ne aggódjak nem lesz semmi (ez volt novemberben) Minden rendben is ment amikor 2017 nyarán újra fájdalmaim lettek és ismét cisztát diagnosztizáltak és már két helyen is. Elkezdődtek a vizsgálatok, ultrahang, vérvételek és még mindig nem vagyok a végén.A tüneteim közben erősödtek, gyengültek de most 2 hete borzalmasak lettek. Az orvos csak úgy odavetette hogyha fáj szívesen megműt még egyszer. Csak kicsit akadtam ki, én még egyszer végig nem csinálom főleg nem érettségi előtt. Ez az egész akadályoz a mindennapi teendőimben, a sportban (TF-re készülök) és a szexuális életemet is tönkrevágja. A kérdésem az hogy másnak van ebben tapasztalata és hogy lehet valaha normális életem? Köszi a válaszokat 19/L
2018. febr. 8. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sógorommal is ugyanez volt. Inkább vállalj be egy új műtétet,mert csak rosszabb lesz. Ő várt vele,és most kivették az egyik petefészkét
2018. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs saját tapasztalatom, de a sógornőmet kétszer műtötték hasonlóval, és a második után rendbe jött. Ő esküszik rá, hogy valami diéta is segített neki.Ki kellett hagynia a tejtermékeket, fehér cukrot, fehér lisztet, könnyen felszívódó szénhidrátokat.

Amit tehetsz:

1. Vállalod a második műtétet,minél előbb, hogy az érettségire rendbe jöjj.

2.Kérsz még egy szakvéleményt másik dokitól. Nem mintha a tiéd nem lenne jó, de egy másik szakember esetleg ismer olyan eljárást, amit az első nem, vagy nem gyakorlott benne.

2018. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz.
2018. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy megelégedve az orvossal, akkor válts, minden jogod megvan hozzá. Egyébként neked polycystas ovarium syndroma-d van? Vagy diagnosztizáltak valamit? Mert ha PCO szindróma, akkor vannak diéták, ahogy az előző írta, és karban lehet tartani, a másik, hogy TF-re készülsz, az különjó, mert a PCO egyik terápiás javallata a sok testmozgás.

Sok sikert!

2018. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!