Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Libresse/Alweys (nm tom hogy...

Libresse/Alweys (nm tom hogy írják)?

Figyelt kérdés
Melyket ajálnjátok?
2018. febr. 9. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Always nehezen azik at, a libresse meg kenyelmesebb, mert nem olyan muanyag halos a felulete. Egyeni izles kerdese. Ha eros a verzesed, akkor mindenkeppen Always. Ha gyengebb, akkor jo a Libresse is. De nekem eros verzesnel a Libresse nem szivta fel eleg gyorsan, es volt, hogy ezert aztam at. A beteten alig volt meg ver, de olyan gyorsan folyt, hogy szinte lepergett rola.
2018. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az Always vált be.

Abból is van olyan, ami puha, nem műanyagos. Always sensitive van ráírva.

2018. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen always ha betét, tisztaságiból jó a libresse. Az always nagyon jól szív, bar en csak a night verziót használom estékre. De a libresse amíg használtam tényleg nem szívja be, ahogy írták, hanem lepereg róla, max ha ücsörgök rajta másfél órát mozgás nélkül, talán akkor beszívja. Meg úgy osszessegeben szerintem az always jobb minosegu, es abbol is van mar puha valtozat.
2018. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az Always Sensitive-t ajánlom. Azon van egy úgynevezett soft cotton borítás van, így puha érzetet ad, nem olyan ,,műanyagos" mint a többi Always. A nedvszívóképessége mindegyik Alwaysnek nagyon jó. Különféle méretekben kapható (Normal, Super). Szerintem próbáld ki az Always összes fajtáját (Ultra, Platinum, Sensitive), és aztán döntsd el, hogy neked melyik a legmegfelelőbb.

A Libbresset nem ajánlom, gyenge minőség.

2018. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak az Always a jó. Libresse kényelmes de nem olyan jó nedvszívó. Én csak is Alwayst használom. Alwasys Classicnak nejlonos a teteje. Olyan mint a régi.
2018. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!