Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az Always ultrát vagy a...

Az Always ultrát vagy a vékony libresse betéteket tisztasági betétként is lehet használni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem használnám, nem szellőzik. Nem azt mondom, hogy egyszer egyszer nem lehet betenni akkor is, ha épp nem menstruálsz, bár nem tudom, miért kellene, de hosszabb távon nem jó.
2017. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az Always különben is szárnyas ami nem célszerű. Mondjuk van a Standard fajta az Alwaysból (zöld), de szerintem az nagyon vastag. Van kifejezetten tisztasági betét is erre a célra. Sl
2017. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges tisztasági betétként használni ezeket, nem véletlen találták fel őket. :) Tényleg nem szellőzik és kényelmetlen is szerintem. Bőven elég akkor használni, ha tényleg menstruálsz. Van sok tisztasági betét, erősebb nedvszívó képességgel is, próbálgasd őket, hogy melyik válik be.
2017. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. okt. 24. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!