Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A petefészek-gyulladás lehet?

A petefészek-gyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka arra ébredtem, hogy alhasi fájdalmaim vannak 2 pontban. Görcsölő fájdalom volt, nem állandó (görcsölt-kiszűnt), ami nemrég újra jelentkezett. Nemsokára elmegyek a patikába venni valamit, mert eddig csak azt vettem be, amit menstruációs fájdalomkor szoktam. Ultrahangra is elmegyek, de viszont addig valamit csak kell bevennem. Egy hete lassan itthon vagyok influenzásan, de lehet azelőtt talán felfázhattam? Petefészek gyulladásra vegyek valamit?
2018. febr. 10. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy petefészek gyulladásnál sokkal több és erősebb tüneteid lennének. Nem csak peteérésed van?
2018. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nem élek szexuális életet, így nem tartom igazán számon. A telefonomon van egy menstruációs alkalmazás (Flo), ide jegyzem az adatokat, ami szerint február 6-án volt az ovulációm.
2018. febr. 10. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!