Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miben legyek a nőgyógyásznál?

Miben legyek a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tenni, nagyon szégyenlős vagyok, mert túlsúlyos vagyok. Nagy hasam van, nagy combjaim. Viszont olyan hosszú pólóm nincs, ami olyan jól fedne, rövidebb pólóban meg igencsak kellemetlenül érezném magam.Már arra is gondoltam, hogy hálóinget veszek át. Ciki lenne?
2008. okt. 27. 14:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. okt. 27. 15:44
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Tényleg ne aggodj,senki sem fog bántani,sem a kinézeted miatt sem egyébként.Én ápolónő vagyok és hidd el nem nézem ki,hogy néz ki vagy miben van.Az orvosoktol sem hallottam soha,hogy vizsgálat után kritizálták volna a beteget.Nőgyógyászhoz pedig menni kell és még az életed során jo párszor.Légy nagyon határozott.Sok sikert.
2008. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elmentem, de családi okok miatt nem rendelt. Holnap megyek egy másikhoz.
2008. okt. 27. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!