Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet pecsételő vérzésem?

Mitől lehet pecsételő vérzésem?

Figyelt kérdés

A barátommal január 13-an voltunk együtt. Természetesén óvszerrel védekeztünk, amit utána ellenőriztünk is és nem lyukadt ki. Január 15-en rendben megjött a menstruációm. A menstruációm mindig 5-6 napos,január 20-an volt az utolsó nap. 31-en majd február elsejen is véreztem kicsit. Aztan abbamaradt egy hétig,viszont most par napja megint vérzek kicsit. Igazabol csak annyi, hogy ha pisilés után megtörlöm akkor veres a papir egy kicsit.

De nem tudom mitől lehet.

Valakinek van konkrét ötlete? Orvoshoz kene fordulnom? Elég a házi orvos vagy konkretan nőgyógyászt kell keresnem? Kizárt hogy terhes vagyok ugye?

Meg soha nem volt velem ilyen, marmint pecsételő vérzés és nem tudom, hogy így most mire gondoljak.



2018. febr. 10. 23:38
 1/2 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2018. febr. 10. 23:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a gumit rendeltetésszerűen használtátok az aktus legelejétől a legvégéig, akkor nem lehetsz terhes. Sokmindentől jelenzkezhet vérzés, ezt nőgyógyász tudja pontosabban megmondani. Így ne háziorvoshoz menj, hanem nőgyógyászhoz. Ő fog továbbküldeni a többi vizsgálatra.
2018. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!