Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg apukámnak...

Hogy mondjam meg apukámnak hogy megjött?

Figyelt kérdés

Vele élek már egészen kis korom óta,de eléggé szégyenlős vagyok :(

Zsebpénzem meg nincs,tehát abból nem tudnék betétet venni :S

(délután adott egyet a barátnőm,hogy ne vérezzek össze mindent :) )


2010. jún. 7. 17:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Hát kicsit kellemetlenebb, mintha anyukád elé kéne állnod, de mivel ő nevel, gondolom fel van készülve erre a kérdésre. Nyugodtan állj elé. A legegyszerübb ha azt mondod, hogy apu kéne egy kis pénz, mert betétet kell vennem.
2010. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

szia, kérjél szimplán zsebpénzt. ha megkérdezi apukád, mire kell, mondd, hogy "női dologra, betétre". hidd el, egy picit ő is zavarban lesz, és nem fogja megtagadni tőled.

sőt, kérd minél hamarabb, mert lefekvés előtt már kéne egy tisztát használnod!

ha meg beszélgetni akar veled, akkor legyél vele előzékeny, ne morcos. (sajnos, mi csajok ilyenkor azért morcosak tudunk lenni :)))

ügyes legyél!

2010. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim válasza:

Szia!


Ne aggódj már! Tudja ő pontosan, hogy eljön ennek az ideje. Minden nőnél... Szerintem nyugodtan állj oda elé, és mondd neki, hogy apu... Mától felnőtt nő lettem. Le kellene mennem a boltba egészségügyi cuccokat venni.


Meg fogja érteni! Sőt szerintem örülni fog, hogy ilyen nagy lánya van már! :)

2010. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:

Én úgy mondtam el neki,hogy elmentünk bútorokat vásárolni,és ketten voltunk csak,és mondtam neki,hogy: Apa,bemegyünk a boltba betétet venni?

Kérdezte hogy:Kinek?

Mondom:Nekem!

Kérdezte hogy.Megjött?

Mondtam neki,hogy:Igen!

És ennyi volt!

Énis nagyon izgultam!

Vagy hívjad fel,ha még dolgozik,mert egy db betéttel nem fogsz ellenni! Azt cserélni kell!

2010. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:

2. voltam: tudod, milyen betétet kell venned? segített a barátnőd kiválasztani egy típust?


tudod, hogy ha esetleg piszkos lesz a fehérnemű, hogy jön ki belőle a folt? ha nem, itt segítünk ilyen dolgokban ;)

2010. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nem vagyok otthon a témában :S

Barátnőm nemrég ment haza,előtte vele beszélgettem erről.Apu kb.egy óra múlva jön haza,addigra ki kéne valamit találni,mert ugye éjszakára cserélni kell :S

2010. jún. 7. 18:03
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

megint második: amíg ki nem tapasztalod, hogy melyik betét jó, mennyi időnként kell cserélned, addig különösen jó, ha:

- sötét nadrágban mész

- van nálad egy tartalékpulóver, amit a derekadra köthetsz "baleset" esetén

- tamponról mondjanak bármit - egyelőre maradj a betétnél

- ha fáj a hasad, van kifejezetten erre való fájdalomcsillapító

- a suliba is vidd magaddal a betétet. készíts be egyet a zsebedbe, vagy menj be táskástul a mosdóba

- betétcsere előtt is érdemes kezet mosni

- ha 'olyan' lett a fehérneműd, minél hamarabb áztasd be vízzel. Ha dörzsölöd, kijön. Nekem ki szokott jönni folyékony kézmosószerrel, és utána dobom be a mosásba.

- éjszakára stabilan tartó, ne méregdrága bugyit vegyél fel

- a vékony betétek nem látszanak annyira, viszont könnyebben telítődnek. Én ezért szoktam vastagabb betétet is venni - éjszakára

- ha van noteszod (vagy a mobilodban van), a menstruációd első napját mindig jegyezd fel, és azt is, hány napig tartott. Így majd tudni fogod, mikor lesz megint esedékes, így ha közeledik a nap, tegyél reggel a tatyódba egy tartalékbetétet.

2010. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
nyugi, közért, rossmann, dm nyitva van este nyolcig :)
2010. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Apukádnak is könnyebb lesz, ha elmondod, hogy megjött a menszed. Hidd el, tudom, én neveltem fel a lányom.

/F

2010. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!