Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pici csomó a szeméremajkakom...

Pici csomó a szeméremajkakom belül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azzal a problémával fordulnék hozzátok hogy tegnap este amikor mentem wcre észrevettem hogy kialakult ott a csiklóm környékén belül egy csomó. De teljesen hiretelen ugyanis reggel meg délután még semmi se volt. Eléggé megijedtem. Este alig tudtam aludni mert fájt meg megdagadt ott a teljesen a bal szeméremajkam ahol van ez a piros csomó. Ma már valamivel jobb volt szerimtem picit visszábbhúzodott meg már tudtam járni anélkül hogy fájt volna. Ma este kamilláztam hátha az leviszi a gyulladást mert valami olyasmire gyanakszok. Nőgyógyászhoz csak jövőhét csütörtökre van időpontom:( de örülnék neki ha elmúlna mert most lesz holnap után az èvfordulónk a barátommal és szeretnék vele lenni csak félek hogy így nemnagyon lehet:( és nemtudom hogy mi lehet ez a pici elég vörös kis csomó:( szőrtüsző nemtudom lehet e mert ez ott nagyon belül van ott ahol màr nincs szőr. a válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!:)

2018. febr. 12. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet pici zsírcsomó is. Nekem az volt, borsószem nagyságú, felszívódott pár nap alatt magától. Ha nem fáj, nincs teendőd vele, ne piszkáld.
2018. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt már és mindig elmúlt, mire megmutattam volna orvosnak.

Évek óta nem kínlódtam vele erre tegnap este lett megint egy pici. Szerdán megyek orvoshoz, addig szerintem itt marad.

2018. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!