Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Valaki tud erröl...

Mi lehet ez? Valaki tud erröl valamit?

Figyelt kérdés
Reggel óta ugy fáj a bal oldali petefészkem mintha megakarna jönni, holott 8napja mult el, a derekamban az a klasszikus "leszakadó" érzés van fáj a derekam is és a lábaim is néha fájnak, sajnos a nőgyogyaszom hetfön tud fogadni (csutortok van) és nagyon felek hogy valami komolyabb baj van! konkrétan mintha gyulladasba lenne mindenem.... valaki ha tudna errol valamit megköszönném!

2018. febr. 15. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyulladásban vagy! Fel a fejjel, kapsz rá gyógyszert és remélhetőleg hamar meggyógyulsz!
2018. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cataflamból a kisebbiket már lehet recept nélkül is kapni, az gyulladásgátló és fájdalomcsillapító is. Illetve próbáld ki, melegre enyhül-e a fájdalom (forró vizes zuhany, radiátor mellé kucorodni stb.)
2018. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben azt megnézem, egyébként a sima algoflex m is segittett de aztan pár ora mulva vissza tert a fajdalom, ma reggelre elmult es már "csak" A HÁTAM ÉRZEM... kivancsi vagyok mi ez :(
2018. febr. 16. 10:56
 4/6 anonim válasza:
Kiderült, hogy mi okozta?
2018. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia! igen kiderült, petefészek gyulladásom volt, kaptam 3éle gyogyszert és kb egy hét mulva elmult.. :)
2018. júl. 3. 19:14
 6/6 Alexa890610 válasza:

Szia Kérdező!


Tudom nem mostani a kérdés, de látom nemrég benéztél ide.


Nagyon hasonló tüneteim vannak, de még nőgyógyásznál nem jártam.

13-án megyek.

Már több, mint 1 hónapja szenvedek.

Úgy indult hogy lezajlott teljesen normálisan a menstruációm június végén.

Rá egy héttel jöttek a tipikus menstruációt megelőző tünetek :alhasi fájdalom /görcs, derékfájás, lábakba sugárzó fájdalom /izületi fájdalom.

Azt gondoltam, hogy talán megjön mégegyszer.

28 nappal később jött meg, teljesen normálisan lezajlott és a fájdalom még mindig tart.

Sőt, egyre erősebb.

Több, mint 1 hónapja napiszintű a fájdalom.

Már attól félek, nehogy hirtelen erősen begörcsöljek és a mentő vigyen el.


Volt valami más egyéb tüneted is?

2018. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!