Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tudok csak erről beszélni?

Miért tudok csak erről beszélni?

Figyelt kérdés
Amióta először megjött másról sem tudok beszélni, csak erről, mármint csak ezzel kapcsolatos dolgokat nézek neten...miért van ez? Rajtam kívül más is volt/van hasonló helyzetben?
2017. okt. 23. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan nagy baj, majd túl leszel rajta. Én az első időkben folyton azon kattogtam hogy vajon a női szupersztárok is ugyan ezt élik át, és elképzeltem hogy ez történik velük, és még hasonló dolgokat. Nekem sok idő volt mire a furcsa gondolatokat elhagytam, de szerintem nem baj ha valaki így dolgozza fel a dolgot.
2017. okt. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha két angol találkozik, akkor az időjárásról beszél, minálunk edig a piáról. Ha két nő találkozik, akkor vagy arról beszél, később pedig a szülésről.
2017. okt. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam, köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 24. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is így volt. Mármint én nem nagyon beszéltem róla, csak folyton betéteket meg tamponokat nézegettem a neten. Meg ilyesmik. De idővel ,,lecsengett". Szerintem ez teljesen normalis. Sőt még hasznos is lehet. Így legalább fogod tudni hogy ,,mi miért van" meg ilyenek.

2017. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, én sem beszélek róla, inkább csak én is nézegetem őket xd
2017. okt. 27. 15:05
 6/6 A kérdező kommentje:
És köszi, hogy írtál :)
2017. okt. 27. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!