Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van a barnás folyásom?

Mitől van a barnás folyásom?

Figyelt kérdés
Ket honappal ezelott a baratom nalam volt egyutt voltunk de nem ment el , sot meg egy perc sem volt mert fajt , a multhonapban megjott a mesi es most is , csak nem értem miért kezdődött barnás foltal, ha utána normalis mensim volt es most mikor vége kellene legyen megint barna . Mi lehet ennek az oka?

2018. febr. 18. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hormonális oka van.

Nekem alapból ilyen a menzeszem. Barnázással kezdődik, barnázással végződik. Nyugi, ez nem terhességre utal. Amikor terhes voltam, akkor a terhességem elején is volt barnázásom, emiatt hormonpótlást kellett kapnom.

2018. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ😌
2018. febr. 18. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kevés a vér, útközben oxidálódik. Ezért barna, és nem vörös. Teljesen normális jelenség. Nálam is így kezdődik és végződik a menstruáció. :)
2018. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Vagy a másik lukból folyt valami. :-))
2018. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!