Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo abbahagyasa...

Fogamzasgatlo abbahagyasa utani elso honapban keshet a menstruacio?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 honapig szedtem a Missee nevu tablettat, mult honapban abbahagytam es ez az elso tablettamentes honapom azota, es tegnap kellett volna megjonnie, de meg semmi. 1-2 hete derekfajas, es par tunetet erzek ami menstruacio elott jelentkezni szokott de meg nem jott meg. Baratommal vedekeztunk szoval olyan problema nem lehet.

Most kezdenem ujra a tablettat, orvos javaslatara hagytam abba egy honapig. Aggodjak hogy kesik 1 napja vagy ez normalis az abbahagyas utani elso par honapban?

Sajat tapasztalatok esetleg?

17/L


2018. febr. 18. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Normalis.
2018. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel a tabletta alatt nincs peteérés,sem menstruáció,azért időbe telik,mire újra rendszeres lesz a ciklus.

A gyógyszer blokkolja a természetes működését a szervezetednek.

2018. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mennyit késhet?
2018. febr. 18. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet tudni sajnos.Lehet,hogy pár napon belül megjön,lehet,hogy kihagy még egy hónapot.

Miért javasolta a doki,hogy hagyjál 1 hónap szünetet?

2018. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert az utolso honapban amikor szedtem, a 8. level volt es a varhato menzeszem (utolso tabis "menzesz") elott 1-masfel hettel barnasan pecseteltem es egeszen addig eltartott (tobb mint egy het) amig megjott rendesen. Elmentem dokihoz mert megijedtem mitol van ez, mert csak az elso 1-2 honapban tapasztaltam ilyen koztes barnazast, amig hozzaszoktam, kerdeztem tole hogy normalis-e ez, es o azt mondta hat nem normalis, de elofordulhat. Es azt javasolta, tartsak egy honap szunetet, aztan kezdjem ujra a kovetkezo, vagyis a most "nem vartnal". Ami ugye ezek szerint ki tudja mikor lesz, de mar erzem a tuneteket 1-2 napja ismet erosebben, derekfajas, mellfeszules stb.
2018. febr. 19. 03:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja,értem.Akkor reméljük,hogy hamarosan meg fog jönni.
2018. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már 5 napja késik :(
2018. febr. 22. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!