Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után rendszertelen menstruáció?

Figyelt kérdés
Most júniusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Júliusban késet kicsit de megjött, viszont most késik. Oda figyelünk a védekezésre. Mielőtt gyógyszert szedtem volna mindig össze-vissza jött meg. Nagyon rendszertelen volt. E-miatt nem jön most se meg? Ti mit tapasztaltatok a gyógyszer abba hagyása után? Lehetek terhes?

2017. szept. 1. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel előtte is rendszertelen volt ezért most is az. De mit jelent a rendszertelen?

Én akárhányszor abbahagytam nekem mindig rendesen megjött.

2017. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy rendszertelen, mert soha nem is volt rendzseres.


Ezért nem kell agyba-főbe gyógyszert szedni szar menstruációra, mert csak elfedi a tüneteket, de nem kezelés.


Menj endokrinológushoz.

2017. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem azért kezdtem gyógyszert szedni!! És nem szedtem agyba főbe! 1 és fél évig szedtem. Nem ez volt az elsődleges hogy rendszeres legyen.

Hát össze vissza jött meg, volt hogy kimaradt egy hónap. Endokrinológussal pedig megpróbálkozom, köszönöm az ajánlatot!

2017. szept. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!