Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamato . S égető érzés,...

Egylany1223 kérdése:

Folyamato . S égető érzés, volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Semmilyen viszketés nem jeletkezik nalam. 24 oran belul aktus utan elkezdodik. Megindul a pisiles cseppenkent tortenet es a hasmenes. Mindig csak az elso Este, kesobb a hasmenesnek annyi. Jon az Antibiotikum. Ez mar annyira suru nalam, hogy nem csak a kapcsolatom feltem, lassan az immunrendszerem is. Diagnozis stressz illetve huvelysarazsag, Amit leteszteltunk. Sikosito, 'nyaralas,nem valogat,csak jon. A baratom tunetmentes, semmi problemaja nincs. Volt valakinek hasonlo esete? A valaszokat elore is koszonom.

2018. febr. 19. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Együttlét után azonnal el szoktál menni mosdóba? Ugyanis ez egy alap dolog. Így ugyanis az együttlét során "beszerzett" kórokozóktól könnyen megszabadulhatsz.

Mindketten voltatok orvosnál? Tehát volt mindkettőtöknél tenyésztéses vizsgálat (hüvelykenet tenyésztés és vizelettenyésztés egyaránt)? És az egy dolog, hogy a párodnál nincs tünet, attól még hordozó lehet.

Szedsz fogamzásgátlót? Ha igen, hagyd abba. Könnyen okozhat ilyet.

2018. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzasgatlot es megyek persze a mosdoba. A baratom most megy rvoshoz illetve egyutt. Vettek kenetet egyszer akkor gombasodasom volt mar. A doki Azt mondta Ettol fuggetlenul semmit nem kell a baratomnak. Kulfoldon vagyok, Minden orvosnal csak a darabszam, hogy lehuzzak a kartyad 5 perc es felirjon egy gyogyszert. A tenyetenyesrol eddig csak ITT olvastam.
2018. febr. 20. 06:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ez a gond, amit leírtam. Fertőzés esetén mindig páros kezelés kell. Illetve tenyésztéses vizsgálat kell. Ugyanis abból mondják meg, hogy pontosan milyen kórokozó van a szervezetben (akár a hüvelyben, akár a húgyutakban) és hogy milyen számban vannak jelen és így tudnak célzottan kezelni. És a férfiaknál általában egy ilyen jellegű fertőzés tünetmentes. Tehát tünete nincs esetleg a párodnak, de attól kórokozói vannak, amit mindig átad neked, és neked lesznek tüneteid. Komplexebb vizsgálatra van mindkettőtöknek szüksége és csak ismételni tudom magam, páros kezelés kell.
2018. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!