Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PMSben szenvedo tarsaim, ti...

PMSben szenvedo tarsaim, ti hogyan veszelitek at ezt az idoszakot?

Figyelt kérdés
Minden menstruacio elott egyre erosebb, kiprobaltam mar mindent, sport, tobb vizet ittam, gyumolcsok, teak, mindent amit lehet, de valahogy nem segit..

2018. febr. 20. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is kipróbáltam mindent, amit írtál. Nekem legtöbbször az válik be, hogy amint tehetem betakarózok, meleg borogatással a hasamon, iszok egy nagy bögre teát (ezt csak azért, hogy még jobban felmelegedjek, mert nagyon szoktam fázni ilyenkor) és a kezembe veszek egy könyvet. Nem szól hozzám senki, és csak olvasok. Nekem csak ez tudja elterelni a gondolataimat.


Ha már előtte is nagyon görcsöl a hasam, akkor persze beveszek egy cataflamot, de mást már én sem tudok tenni.

2018. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Kinlódás. Megpróbálom túlélni valahogy. Világvége hangulatom van sajnos és hiába próbálok jobb kedvű lenni nem megy.

Ha meg megjön akkor végem.

2018. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!