Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló után menstruáció...

Fogamzásgátló után menstruáció? (kérdés a leírásban)

Figyelt kérdés
Múlt hónapba hagytam abba a fogamzásgátló szedését, most a 27. napon vagyok, a napokba várom. Nagyon görcsöl a hasam, fáj a derekam, gyógyszer mellett nem voltak ilyen tüneteim menzesz előtt. Ez normális? Köszönöm a válaszaitokat.

2018. febr. 20. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló szedésekor nem valódi menstruáció van.
2018. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális,mert eddig nem menstruáltál.Megvonásos vérzésed volt,az nem menstruáció,neked nem volt természetes ciklusod,amíg szedted a gyógyszert.Most próbál rendeződni,hiszen eddig mesterséges hormonok szabályozták a vérzésedet.
2018. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, buta kérdés volt ne haragudjatok
2018. febr. 20. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt buta kérdés.:)

Csak nyilván most "megrémítenek" ezek a tünetek,de tényleg normális.Reméljük hamarosan megjön.

2018. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszod:) úgy tudom azon se kell majd meglepődjek ha most pár hónapig rendszertelen lesz, vagy ki marad, 2 évig szedtem folyamatosan, mellékhatások miatt hagytam abba. Az persze nagyon kényelmes volt, hogy mindig napra pontosan tudtam mikor "jön meg".
2018. febr. 20. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,van akinél eltart hónapokig ,mire visszaáll a rendszeres peteérés,de ez egyáltalán nem biztos,hogy nálad is így lesz.Sokaknak már szinte azonnal rendszeres lesz a ciklusuk.

Sajnos,tájékozatlanságból nagyon sok nő áldozza fel a természetes menstruációját kényelemből.Aztán csak később jönnek rá,hogy ez a "beállítja a vérzést a gyógyszer" duma,csak kamu.

2018. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell idő, hogy helyreálljon a ciklusod, normális, amit érzel.
2018. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!