Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a jobb, a gynoflor vagy a...

Mi a jobb, a gynoflor vagy a lactinelle? Vagy még más valami? Illetve mitől borulhat így föl a hüvelyflóra?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz lett a hüvely tisztasági fokom (IV) amire az orvos felírt gyógyszerként macmirort, majd pedig tanácsolta hogy utána használjak gynoflort. Viszont ahogy néztem ezeket a kúpokat, a lactinelle-ben több minden van... Ellene szól hogy ilyet már használtam nyáron, igaz nem szedtem végig, mert én nagyon nehezen tudom felhelyezni. Akkor III-as volt a tisztaságim, tehát azóta még romlott is.


Esetleg ha valaki tudja hogy mitől lehet ilyen rossz a flóra, ne tartsa magában. Évek óta egy partnerem van, legtöbbszört óvszert használunk (síkosítóval), igaz nagy ritkán gumi nélkül is csináljuk.

Az orvos nem mond erre semmit, azért is hülyének nézett, mert megkérdeztem hogy ez a 4-es eredmény ez milyen erősségű. Azt mondta "ahogy érzem", nem pedig azt hogy a legrosszabb...



2018. febr. 21. 08:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sok helyen jártam már, de én is nyáron az std-ben találkoztam vele először, ugyanúgy mint a ph-val is, ami nekem szintén nem jó... Pedig tavaly ilyenkor is ennél a dokinál voltam, akkor ezeket nem csinálta.

Most viszont persze, én is szerettem volna még kérdezni, de amilyen lekezelően beszélt, elment a kedvem minden kérdéstől...

Különösebb tünetem nincs, ennyi folyásom szerintem mindig is volt. A szexnél az utóbbi kb egy évben nehezen nedvesedek, és- vagyis talán emiatt sokszor fáj, hiába a síkosító. De ez se mindig van. Néha viszket, de egyáltalán nem vészes. Több éves tünet az olykor napokig tartó köztes vérzés, erősen véres nyák, de szerintem az nem emiatt. Vagyis a fene tudja, ezt nem hajlandóak vizsgálni :( Ja meg ha nem használunk gumit akkor barátomnak ég utána, bár szerintem az az ő baja, dokihoz meg eddig nem tudtam elzavarni...

2018. febr. 22. 21:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Azóta meggyógyultál?
2022. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!