Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális dolog hogy meztelenül...

Normális dolog hogy meztelenül kellett bemennem a nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Bementem rákszűrésre a doki azt mondta, hogy vetkőzzek le alulrol meg felülről is mert mellemet is megnézi.

most ez általános dolog vagy hogy szokták az ilyet.

mit csináltam volna



2018. jan. 5. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 4 különböző dokinál voltam, egyiknél se kellett meztelenre vetkőzni. Először lent vizsgált, majd felöltözhettem, és külön kellett levenni a felsőmet a mellvizsgálathoz. Persze ez lassabb így, de legalább kevésbé kellemetlen érzés.
2018. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Voltam olyan vizsgálaton ahol mellemet is néztek. Először normál vizsgálat alul vetkozve, majd alul felöltözve felül vetkozve mellvizsgalat. Teljesen levetkozve nem voltam még. A melleket a legtöbb nőgyógyász nem nézi. Én,az általam az elején leírt vizsgálatot is "soknak" éreztem. Nem megyek többé ahhoz a dokihoz. Mellemet magam is megvizsgalom. Kiszolgáltatott érzés volt.
2018. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Második vagyok hat dokinál voltam eddig.
2018. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez igen! Kemény vagy! Nem volt esetleg szex?
2018. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Mivel sem a melledet, sema puncidat nem tudja ruhán keresztül megvizsgálni, ezért rendben lévő a dolog. Kibírtad nem?
2018. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem egyszer fordult elő ugyanez nőgyógyásznál, de máskor soha. Először alulról, aztán felülről kellett vetkőzni mindig.

Az előzőnek abban igaza van, hogy nyilván ruhában nem tud megvizsgálni, de az viszont borzasztó kellemetlen, ha teljesen meztelenül kell lenned a vizsgálóban az orvos és az asszisztens előtt, miközben vizsgálnak. Rettentően kiszolgáltatott és megalázó érzés. Ha félig van rajtad ruha, sokkal kevésbé rossz, még akkor is, ha az intim testtájakat vizsgálják. És erre az orvosoknak ügyelniük kellene.

2018. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!