Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem mindig hogy...

Miért érzem mindig hogy menstruál a feleségem? Fürdés után is érzem rajta ha odabújik hozzám.

Figyelt kérdés
27f , 27n
2018. febr. 22. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy szaga van?
2018. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen
2018. febr. 22. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A betétnek pl alapból van jellegzetes szaga. Ha nagyon erős vérzése van, fürdés után 10-15 perccel akkor sem kéne érezned vér szagot. Ha már ekkor is érzel valamit, az valószínűleg nem maga a cucc, ami kijön, ha erre gondolsz.

Amúgy a nőknek ilyenkor más a testszaga, más feromonokat bocsátanak ki. De ez nem alulról jön, hanem a bőrmirigyeikből. (ugyan úgy, mint a férfiaknak)

2018. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem, csak én vagyok ilyen. Igaz, én nő vagyok, de már középsuliban is feltűnt, hogy érzem, ha valaki menstruál. Persze sosem kérdeztem rá, de általában kiderült, hogy tényleg megvan neki. Magamon sosem éreztem, igaz én tampont használok. Buszon is éreztem már, de ott nyilván nem derült ki, hogy menstruál e az illető.
2018. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Én is kiszagolom. Más a bőr kipárolgása a hormonok miatt. Nem feltétlenül a vérszag de az is meg a segédeszköz (betét/tampon) jellegzetes szagainak keveréke. Buszon is simán kiszagolom ha valaki menstruál.
2018. febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!