Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a császármetszés hege...

Csomó a császármetszés hege fölött?

Figyelt kérdés

3 éve volt egy sürgősségi császárom. A heg egész szépen 2. év végére teljesen kifehéredett. Már 1. év végére majdnem teljesen eltűnt.

Szokott szurkálni, viszketése kábé már egy éve szinte teljesen megszűnt. Általában a vérzés körül, fél időben szokott szurkálni, fájni esetleg. Ahogy a minap tusoltam, egy egész nagy "gombócot" középen a böröm alatt a varrás körül. Állva jobban kitapintható, mint fekve. Kértem volna mára időpontot, de nem volt, hétfőn reggel kell felhívnom a dokit, hogy adjon időpontot, remélhetőleg aznapra, vagy másnapra.

Érintésre nem fáj, talán csak egy hangyányit, nyomásra, mikor kitapintom, hogy hol van. Méretét nem tudnám megmondani, de jóval nagyobb egy borsószemnél.

Tapasztalt már valaki ilyet?

Császárosok, nektek milyen a heg körül? Tudom, hogy esetleg lehet egy kicsit kemény, de az enyém nem egy vonalban folyamatosan kemény a varrás mentén, hanem érezni, hogy ott, mintha egy kis labda lenne a bőröm alatt.


2018. febr. 23. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sérved van, nem ritkaság, hogy korábbi műtétek hege környékén kialakul.
2018. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor menstruálsz nem dagad meg? Nem fáj akkor? Nem szokott esetleg akkor lilás vagy pirosas színe lenni?
2018. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző, arra gondolsz, hogy endometriózisa lehet?
2018. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szokott megdagadni, vagy színt váltani.

És kívűlről nem látszik semmi, csak érzem a bőröm alatt.

2018. febr. 23. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
De kifejezetten akkor fáj, mikor megvan a vérzésed?
2018. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Néha szokott előtte is, utána is fájni.
2018. febr. 24. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!