Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak h ne érezzem?...

Mit csináljak h ne érezzem? Ti is érzitek? Olyan undorító mikor megvan és érzem h csurog belőlem a vér, tampont nem fogok hasznalni mert fáj amikor felrakom.

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 13:41
 1/6 A kérdező kommentje:

És egésznap érzem.

18/l

2018. febr. 23. 13:47
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Vagy a tampon, vagy az intim tölcsér erre az egyetlen megoldás. Én pont emiatt váltottam tamponra. Megőrjített, amikor éreztem a kifolyó vért. Próbáltad már az ob silk touch borítású tampont (abból is a minit)? Az nagyon könnyen felcsúszik. De ha azzal is fáj a felhelyezés, akkor sajnos nem tudsz mit csinálni.
2018. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos ilyen. Nem tudsz mit csinálni vele.

A tampon felrakása meg azért fáj mert valószínű rosszul csinálod vagy tök száraz vagy.

2018. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok száraz állandóan folyik. 2 óránként cserélek betétet
2018. febr. 23. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul rakod fel, hátrafelé kell tolni egy kicsit, az elején nekem is fajt de azóta rájöttem hogy kell h ne fájjon. Én ajánlom h előtte tampon nélkül nyulj fel és úgy könnyebb lesz
2018. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon érzem. És sajnos nem tudok tampont használni mert nem bírom. Hiába a sok okos. :/
2018. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!