Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegeden jó gyermeknőgyógyász?...

Szegeden jó gyermeknőgyógyász? Aki nem bunkó? Mennyit kell fizetni a vizsgálatért vagy kenetért? Első alkalom lenne.

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány évesnek kellene?

Egyébként nagy választék nincs, szerintem csak három gyermeknőgyógyász van Szegeden. Bakki Judit, Lehotzky Helga és Varga-Tóth Andrea. Azt hiszem, ha ajánlanom kellene egyet, Bakki Juditot választanám, de személyes tapasztalatom nincsen. A Női Klinikán is van rendelése, ott természetesen ingyenes a vizsgálat, de tudtommal van magánrendelése is, gondolom neten utána lehet nézni.

Ha nagyobb gyermekről van szó (tinédzser), pláne, ha már esetleg nemi életet is él, akkor szerintem bármelyik felnőtt nőgyógyász is nyugodtan választható.

2018. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 évesnek és nem él nemi életet. Nézegettem már neten de nem igen sokmit találtam. Magánt is néztem csak nincs tapasztalat hogy melyik rendes és ezért nem tudom. Ha magánhoz mennék akkor kenettel meg vizsgálattal olyan 20-25 ezer lenne? Kicsit soknak tartom és ezért keresnék imgyeneset aki esetleg normális is mert első alkalommal nem szeretnék rosszat kifogni és megijedni.
2018. febr. 24. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:
16 evesen nyugodtan mehet tini ambulanciara, illetve barmelyik felnott nogyogyaszhoz is. Problematok fugg mennyit fizetnetek, de a 25 ezer meg egy nagyvarosban is irrealis szerintem..ha szuz nem fog citologiat csinalni, az eves szurovizsgalat szokott 15 ezer korul mozogni, orvostol fuggoen, de abba normalis helyeken benne van a huvelyi uh, kolposzkopia (nalunk Gyorbe legalabbis, pedig nem a legolcsobb dokim van) en gyogyszer iratassal egyutt szoktam 18-at fizetni...Mondjuk ha kenetet vesz fertozes miatt az lehet draga, mert ugye sok mindenre meg kell nezni a tenyesztest, de ezt szoktak mondani es inkabb behivjak a pacienst a korhazba tb alapon, ha nem akarja kifizetni, ebbol a szempontbol itt nagyon jofejek:)) kerdesedre valaszolva szerintem a korhazba a nogyogyaszati osztalyon ki van irva mikor melyik napokon van gyermeknogyogyaszati szakrendeles, oda menjetek.
2018. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!