Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pasin nagyon féltékeny nem...

Pasin nagyon féltékeny nem engedi hogy férfi nőgyógyászhoz menjek. Mit csináljak? Nőhöz nem akarok menni mert azok nagyon bunkók.23l

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 10:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk tedd lapátra a „pasid” ha ennyire f€sz ... de ha te tovább tűröd akkor erre már nem lehet mit mondani ..
2018. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Dobd a fenébe ezt az IQ bajnokot.

Az egészségedről van szó. Jogod van ahhoz az orvoshoz menni ahova akarsz. Másrészt elég ritka a nő nemű nőgyógyász, de lassan ott tart az egészségügy hogy örülhetünk hogy van még orvos. Nem hogy még válogassunk is.

2018. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk vágd ki a pasidat ha ennyire rád telepszik. Mert majd jön a milyen ruhát vehetsz fel, meg a mikor mehetsz ki a házból. Amúgy kikérem magamnak: Ne általánosíts, remek emberek, szakemberek vannak a nők között is. Hánynál jártál hogy van merszed kijelenteni: minden női nőgyógyász bunkó?!
2018. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen ostoba gyökeret dobd ki.
2018. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3x voltam nőnél
2018. febr. 24. 10:28
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha az én barátom ilyet mondana nekem, én képen röhögném, és szakítanék. Mi az, hogy nem engedi?! Önálló ember vagy. Ne hagyd, hogy ebben (is) korlátozzon, mert akkor szépen lassan mindenben fog.
2018. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

A fentieken kívül:

Nincs olyan nő, aki szívesen járna ilyen megalázó helyre, ha a gyökér pasid arra nem képes, hogy felfogja, hogy te ilyenkor mennyire kiszolgáltatott vagy és legalább egy minimálisan jobban éreznéd magad egy férfi orvosnál akkor mehet amerre lát!

2018. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

Nem engedi? Miért, a kutyája lettél időközben?

A női nőgyógyászok nem bunkók szerintem, biztos rosszat fogtál ki. Én kizárólag nőhöz megyek, hozzám ne nyúljon férfi.

2018. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Azt nem engedi h más pasi nyúlkáljon oda
2018. febr. 24. 10:33
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Hát én csak női nőgyógyászhoz megyek, eddig semmi problémám nem volt kedve. Emberileg-orvosilag tökéletesen elégedett vagyok vele. Attól a birtoklási mániás fasztól meg menekülj.
2018. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!