Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi? 2 napja még piros folt...

Ez mi? 2 napja még piros folt volt de ma meg tegnap ez. Az orvoshoz nem akarok elmenni mert ismernek engem meg szüleimet és találkozunk rendszeresen. (kép) 14/f

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 15. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Alaposan megnéztem a péniszedet de én nem látok rajta semmi rendelleneset. Mire gondolsz, mi a gond?
2015. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót tudnék irni,mint az 1 es.
2015. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a fehér pöttyökre gondolok.eddig nem voltak rajta.
2015. aug. 15. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez annyira aggaszt, akkor menj el a helyi bőr és nemi beteg gondozóba, ők biztosan tudnak rá válaszolni. A szüleid nem kellenek hozzá, legalábbis én 14 évesen simán egyedül jártam a bőrgyógyászatra. Rengeteg nemi szervet láttak már, szóval attól ne félj, hogy megütköznének a kérdéseden.
2015. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez a baj.a bőrgyógyászhoz már egy éve járok szemölcs miatt és az asszisztense az én régi tanárom és majdnem minden nap látja anyámat... :(
2015. aug. 15. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Emiatt ne szégyelj elmenni.
2015. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezzel nem kell orvoshoz menni,sok férfinak van ppp,ez esztétikai hiba,nem betegség.Kamaszkorban jelenik meg.


És ha orvoshoz akarsz később menni akkor ha a nemiszerven det érintő bármi kérdésed,gondod van az urologus megvizsgál és kezel is,han kiütés,folt,pötty azt is.

Jobb oda menni(mint bőrgyógyászhoz, ahol nő az orvos,nincs külön vizsgáló,így asszisztens és ha tôbb egügyis bent van akkor azok mind látnak),az urológusok többsége férfi így elővenni sem olyan ciki,meg van a legtöbb helyen elkülönített vizsgáló is,így csak az orvos látvizsgálat alatt.Diszkrétebb a vizsgálat.


14 éves kortól lehet egyedül menni,csak tb kártya,személyit kell vinni.


Ismerőshöz,tanárhoz én se mennék.Tudod ki venné elő előttük,vagy beszélne a gondjairól.Az valóban égő lenne.

2015. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!