Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a fájdalom?

Mi lehet ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

A hüvely belsejében olyan 6 centire van valami kör alakú nem tudom micsoda amit ha megnyomok belenyilall a bal petefészkembe vagy vhová arra a területre...mi lehet a gond? eddig semmilyen problémám nem volt. csak ma kezdődött és rem el is múlik de írjatok..köcc

(Tudom ne nyomogassam...de mégis?!)

17/L


2010. jún. 8. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel még nögyógyászhoz nem mehetsz csak 1 év múlva így tini ambulancia vagy gyerek orvos marad de holnap vagy a hétvégén mendenképpen menj el!mensid megvan?rendesen jön?
2010. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen maximum 2-3 nap késéssel szokott megjönni de majd csak 2 hét múlva kell lennie...

esetleg totál hülyeségből nem lehet az h mikor a barátom

ujjazott ak kidörzsölődött ott vagy elképzelésem sincs...:D már nem tudok mire gondolni mert azóta fáj...

2010. jún. 8. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
fúúúj a barátnőd??ti egymásnak???? lezbi vagy????és lehet hogy kidőrzsölte de ha nem jön meg akkor menj gyerejk vagy tini dokihoz-ambulanciára az első voltam!
2010. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
BARÁTOM!! XD nem barátnőm :D jesszus :D azért kössz...
2010. jún. 8. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első honnan vette, hogy nem mehetsz nőgyógyászhoz? ÓÓÓ édes istenem...miért ne mehetnél el?

Nem tűnik túl egészséges dolognak, menjél egy el nőgyógyászhoz (17 évesen egy "sima" nőgyógyászhoz is elmehetsz egészen nyugodtan)

2010. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már egy másik kérdésnél megválaszolták h az a méhszáj azért kössz a segítséget :D remélem oké lesz minden ha nem piszkálom ;) :D:D:D
2010. jún. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!