Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mikor jött meg a...

Nektek mikor jött meg a menszeszetek és hogyan? Eltudnátok mesélni szótól szóra?

Figyelt kérdés
Melyik betét vàllt be nektek a legjobban? Érzed ahogy vérzel? Kellemetlen? Az normális ha hàtul összegyűrődik a betét?

2018. febr. 26. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Későn. 14 évesen. Fájt a hasam, és pisiléskor vettem észre. Magát a vérzést nem érzed, a folyadékot érzed ha betétet használsz, amíg be nem szívja. Mindenkinek más az "alakja-mérete", kitapasztalod melyik jó neked. Előfordulhat, hogy összegyűrődik, nem igazán jó, ha elmozdul, gyűrődik. Keress másik típust.
2018. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Látom kérdezed kellemetlen-e. Mindenkinek más. Van akinek görcsöl a hasa, sokszor kell betétet cserélnie, van aki könnyen viseli. Nekem nem fáj, de nem szeretem a hónap azon részét:) Amúgy természetes dolog, minden nő/lány megszokja. Nem nagy esemény egy idő után.#1
2018. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12,5 évesen.always betétet használok. A legerősebb napokon rakok alá egy plusz kis betétet vagy tisztasági betétet arra az esetre, ha hátrafolyna. A gyűrődést gondos ragasztással szoktam elkerülni. Ilyenkor hagyományos és szorosan feszülő bugyit használok, ami jól megtartja. A tampont a magam részéről nem szeretem, nekem nem vált be, de nagyon sokan használják. Ami viszont fontos, hogy nem szabad túlhordani, és éjszakára sem javasolt annak ellenére, hogy a tévében hirdetnek éjszakai tamponokat.
2018. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
13 éves voltam és suliban elmentem pisilni és amikor kitöröltem akkor vettem észre. Nekem nagyon szokott görcsölni a hasam, néha már hányingerem volt tőle vagy magzatpózban sírtam, de ez ritkán fordult elő. Egyépként csak első 2 nap görcsölök nagyon meg előtte kb 5 nappal elkezd fájni a hasam meg a melleim. Igazából nekem nem kell gyakran betétet cserélnem. Kibírnám a napot 1 betéttel is. És normális ha összegyűrődik. Nekem is szokott álltalában akkor ha sietek és bénán rakombe vagy wc után nem figyelek oda, hogy hogyan húzom fel a bugyimat.
2018. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. febr. 27. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!