Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők, ez mennyire...

Lányok, nők, ez mennyire normális? SOS

Figyelt kérdés

Vasárnap jött meg, tegnap este kezdődött, hogy olyan furcsa érzésem volt, mintha pisilnem kéne.

Mára ez elviselhetetlen, egyfolytában wecen ülnék, ráadásul fáj is, mikor pisilek.

Kicsit az alhasam is fáj, mintha tele lenne a hólyagom, és mintha kicsit talán a hüvelyem is fájna.

Sok folyadékot iszom, mert nagyon hamar kiszárad a bőröm, ez eddig is így volt. És mikor wecezek, nem jön csak pár csepp. Felfázni biztos nem fáztam fel. Amúgy semmi görcs meg semmi nincs.

Olvastam, hogy van ilyen betegség, ami menzesz alatt jelentkezik.

Nagyon köszönöm előre is a segítséget!



2018. febr. 27. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez felfázás, ami valójában húgyúti fertőzés. Orvos.
2018. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam felfázva és akkor épp menstruáltam is, és amikor jöttek a tünetek akkor egyből tudtam hogy ez felfázás. Szerintem most te is felvagy fázva, mert már több lánytól is hallottam hogy amikor menstruál akkor többet kell pisilnie, én os így vagyok, de ez nem az állandó wc-n ülést jelenti. Ráadásul azt mondtad fáj is.
2018. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De, "felfáztál". A felfázás valójában nem felfázás, hanem húgyúti fertőzés. Háziorvos tud rá gyógyszert adni, addig meg igyál soksok folyadékot.
2018. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, csak húgyuti fertőzésed van :)
2018. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!