Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Szerintem...

Mit csináljak? Szerintem végbélrepedésem van!

Figyelt kérdés

Már régóta olyan, mikor nagywc-zek, mintha kést húznának végig belül, vagy tüskés lenne a székletem. Elnézést, hogy így írtam le, de másképp nem tudom :( És előbb voltam megint, és most véres volt a székletem, eddig még nem volt egyszer sem. Kicsit megijedtem! :( Akinek volt/van hogyan kezelte? El kell menni orvoshoz? Félek nagyon elmenni, annyira megalázó, meg fájdalmas (gondolom). :(

Köszönöm a válaszokat!

20/L


2010. jún. 8. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
mi lenne, ha marhaságok beszélése helyett rostdúsan étkeznél és akkor nem sértenéd fel a végbél nyálkahártyáját minden nagyvécénél? ;)
2010. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Véres széklettel AZONNAL orvoshoz kell fordulni, mert nagyon nagy bajt is jelenthet, több súlyos probléma is okozhatja!!! Légyszi ne habozz már sokat, holnap reggel mindenképp menj el a dokihoz!
2010. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
53%

Ha így tudod leírni,így írd nem gáz, teljesen kulturált.


A kérdés az, hogy mennyire volt véres a székleted, ill. az, hogy mennyire szilárd?

Nem lehet, hogy egy szimpla székrekedésed van? Ha nem úgy érzed akkor doki, nincs mese!!

2010. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy aranyér...Apukámnak is így kezdődött....
2010. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
véres széklet akkor gond, ha emésztett vér, ha friss az egy egyszerű és friss nyálkahártya sérülés .... esetleg aranyér is lehet, de annak van más tünete is....
2010. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy aranyered van. A tüskés érzés a kemény széklet áthaladásakor történő felsértés. Ezért vérzett. Aranyérkenőcs, de ha gyakran jelentkezik, akkor orvos!
2010. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Apukámnak akkor volt véres mikor polipja volt.
2010. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem menj el orvoshoz. és szard le, hogy mennyire megalázó. eléggé szánalmas lenne azért meghalni mert nem mertél elmenni orvoshoz.

szóval menj el, megvizsgál, minden nyugis lesz, kapsz egy diagnózist és a megfelelő készítményeket szedned kell :D

ne aggódj :D minden rendben lesz :D

kérd meg anyukádat vagy apukádat, hogy kísérjen el :D

L/18

2010. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Inkább szorulásosabb vagyok, mint hasmenésesebb...ha értitek mire célzok :) Szóval valószínű emiatt lehet...hát akkor megyek dokihoz, aztán majd lesz valami. :) Remélem nincs azért nagy baj...egyébként friss vér volt, nem alvadt meg ilyesmi. Szóval szerintem akkor sérthette fel. De érdekes, hogy most nem nagyon fájt, volt mikor úgy fájt, hogy azt hittem elájulok :( És akkor nem volt vér meg ilyesmi...most meg igen...de megpróbálok rendesen enni, plusz doki :) Köszi mindenkinek! Hasznosak voltak, mindenkit felpontoztam :)
2010. jún. 8. 22:51
 10/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg aranyér. Ne aggódj, sok embernek van. Persze biztos kellemetlen a doki előtt, de hidd el, neki ez mindennapos:) Szóval nyugalom, keress fel egy dokit:)

Gyógyulást!

2010. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!