Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúp, miért...

Betadine hüvelykúp, miért szenvedek még mindig? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fertőzésre használom a betadine hüvely kúpot már 5 napja. Minimális javulást érzek, a hüvelyem nem viszket, de a szemérem test igen. Amikor folyik ki éjjel a kúp rettenetesen viszket.

Dobjatok meg kővel, de én most nem voltam dokinál! Folyamatosan járok magánba,, mert mindig vissza tér, vagy gomba vagy bakteriális vaginozis. És most hallottam a betadineról, olvastam róla hogy elvileg mindent kiírt, a jó bacikat is. Gondoltam ha végzek vele, majd alkalmazok tejsavat.

A párommal voltunk együtt, és a szex végén kegyetlenül csípett ott lent, másnap jöttek a panaszok.

A férjem is ki szokta magát vizsgáltatni, mikor bajom van, és neki nincs soha semmi, a spermajat is kivizsgálták, mindent, és neki semmi, nekem meg van. :( többnyire szex után jön elő, ha nem szexelünk, nincs semmi bajom. Most nem volt ő sem dokinál, itthon vett le fityma váladékot, és vizeletet. Várjuk az eredményét, de úgyse lesz neki semmi megint, csak én szenvedek.

Mitől lehet ez? És miért vakarózok még mindig?


2018. febr. 28. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Bacik, gombák kívül is lehetnek, a hüvelykúp pedig csak belül irtja ki őket rendesen, ezért "visszamászhatnak", és kívül is folyamatosan okozhatnak tüneteket. Egy ideig a férfi péniszén is megélnek, onnan is visszakaphatod őket ezért fontos őt is kezelni.
2018. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2022. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!