Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Pharmatex kúppal / hüvelytablettával / hüvelylágykapszulával?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban irritációra, allergiás reakcióra, bármilyen rendellenességre, de bármit írhattok!

2018. febr. 23. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán biztonságos. Önmagában semmiképp se használd! Van, akinel okoz irritációt vagy allergiás reakciót, másnál nem. Hogy rád milyen hatással lesz azt csak akkor tudod meg, ha használod.
2018. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Önmagában nem megbízható, max. ha már 45 év felett vagy, mikor alapból jelentősen csökkent a fertilitás.

2. Én a kúpot próbáltam, úgy csípett, mint a fene. Rohantam kimosni, de még 2 óráig sajgott az egész. Hagy ne mondjam, szex már nem volt...

2018. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha babát akarsz, tökéletes :)
2018. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 harsza15 válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én nem értek teljesen egyet a felettem szólókkal... Tájékozódni kellene először. Nem úgy megy, hogy "Jaj,én inkább a kenőcsöt veszem meg, mert az tovább véd mint a kúp." NEM! Ez oltári nagy baromság! A hüvelynedvességnek megfelelő készítményt kell kiválasztani. Ez a legfontosabb! A másik pedig az, hogy SZIGORÚAN BE KELL TARTANI azt, ami a betegtájékoztatóban le van írva (szappannal ne mosakodj ott lent mielőtt felhelyezed / ténylegesen ki kell várni azt az időt, míg elkezd hatni / csak tiszta vízzel mosakodj lent aktus után, bizonyos ideig egyelőre hüvelyöblítés nélkül / MINDEN együttlét előtt kell alkalmazni)! Mi csak ezt használjuk a párommal, semmi mást. Tökéletesen megfelel, nincs gyerek sem... Persze vannak olyan esetek, mikor irritáció alakulhat ki, ami nem lehet túl kellemes érzés. Mindenképp olvasd el neten az összetevőit! Remélem tudtam segíteni. :)

További szép napot!

2018. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!