Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség megszakítás ára 2018?

Magicmoments kérdése:

Terhesség megszakítás ára 2018?

Figyelt kérdés

Ha volt már egy abortuszom akkor az ár valamivel lehet olcsobb?

negativ valaszokat nem kerek, sem bunkoskodast. gyogyszer mellett estem teherbe az elso mehen kivuli volt.ertelmes emberek valaszoljanak csak, kérem! koszonom!


2018. márc. 3. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne olcsóbb? Akkor mindenki rohanna elvetetni.
2018. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert aki mar szult, annak is olcsobb. aki csalad szemponbol raszorul bizonyos kedvezmenyekre, annak is olcsobb. aki munkanelkuli annak is olcsobb. sok dolog befolyasolja az árát ennek, tavaly legalabbis igy volt.
2018. márc. 3. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Csak azért nem olcsóbb, mert már valaki szült...

És azért meg pláne nem jár kedvezmény, mert már nem az első...jó hogy már nem dicséretet is szeretnél, hogy másodjára is sikerült akaratod ellenére teherbe esned.

2018. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem változott, de ahogy írtad sok minden befolyásolja, így talán érdemes lenne kórházban vagy ahol végzik rákérdezni, ott tudnak pontos infót adni Neked mennyi kedvezmény jár. Egyébként 15 ezer alatt nem hiszem...
2018. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első méhen kívüli volt. Azért tuti nem kell fizetni, életmentő műtét, ne nézz már hülyének...
2018. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt mindenki tudja,nyilvan meg en is. ha rendesen olvastad volna az elso kerdest abban benne van , hogy "egy" mert en csak azt tekintettem rendes abortusznak ami a gyogyszer kozben fogant meg.de a bejegyzesem utolso elotte mondatat sem sikeriult elolvasd az "ertelmes emberek" reszet! ;)
2018. márc. 4. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!