Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek jó nőgyógyászt Győrben?

Ismertek jó nőgyógyászt Győrben?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy rettenetesen fáj a hasam. Menstruációm sincs rendbe, decemberbe volt az utolsó. Tini ambulancián többször voltam, mindig csak irogatták az antibiotikumot, mikor a tenyésztésem negatív lett, de hátha ott van valami alapon. Menstruációra azt mondták normális ennyi idősen ha kimarad, ne foglalkozzak vele. Hasfájásra meg mivel ultrahangon nem látszott semmi hagyták, fogamzásgátlót írt fel, de mivel szűz vagyok és a családban sok trombózis volt (anyukámnak 2x) nem fogom elkezdeni, mivel ki sem vizsgált. Mostmár úgy vagyok vele, hogy nem érdekel ha sokba fog kerülni, de szeretnék meggyógyulni! Tudtok esetleg javasolni valakit, aki nem küld el mert “semmi bajom”? 16/L

2018. márc. 3. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mika Péter
2018. márc. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kyncs. Igaz, hogy főként kismamákkal foglalkoznak, de ugyanúgy el lehet menni általános vizsgálatra hozzájuk is, és elég profin dolgoznak. Mondjuk meg is kell fizetni rendesen, ha jól emlékszem egy sima vizsgálat 15e körül mozog.
2018. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!